logo sunwaytrip

مطالبی که میخوانید

همه چیز درباره کشور ژاپن

  • نام انگلیسی : Japan
  • پایتخت: توکیو
  • نوع حکومت: مشروطه سلطنتی/ قانون اساسی
  • قاره: آسیا
  • زبان رسمی: ژاپنی
  • زبان‌های رایج: انگلیسی به ندرت
  • جمعیت: بیش از ۱۲۶ میلیون در سال ۲۰۱۷
  • واحد پولی: ین ژاپن، هر ین ژاپن ۰.۰۰۸۹ دلار آمریکا
  • منطقه زمانی: (GMT+9 . UTC+9 (JST
  • پیش‌شماره کشور: ۰۰۸۱

کشور ژاپن

ژاپن (به ژاپنی: 日本‎، نیپُن) کشوری است در آسیا شرقی، در شرقی ترین نقطه قاره آسیا و در خاور آسیایی قرار دارد. ژاپن به عنوان یک کشور پرجمعیت با بیش از ۱۲۵ میلیون نفر، از نظر تکنولوژی و صنعت پیشرو و یکی از اقتصادهای قوی دنیا شناخته می‌شود. این کشور دارای زبان رسمی ژاپنی و پایتخت آن، توکیو است. هنر و فرهنگ ژاپن، معروف به یونسکو، شامل ژانرهای مختلف هنری مانند هنر ساقط، کونویاکو ، شودو، کبو ریاکو، طراحی معماری و… می باشد.

از دیگر همسایگان ژاپن کره شمالی، کره جنوبی، روسیه و دریای ژاپن است.ژاپن یکی از ابر قدرت های اقتصادی دنیا و آسیا است. 

کشور ژاپن متشکل از بیش از ۴۰۰۰ جزیره است، همین جهت ژاپن بیشتر از اینکه یک کشور شناخته شده باشد یک جزیره است.

از جمله جزایر معروف ژاپن: شیکوکو، هوکایدو، هونشو و کیوشو هستند  

اغلب مناطق سرزمین ژاپن متشکل از کوه و جنگل است. سرزمین ژاپن کشور زلزله خیزی است چرا که  موقعیت جغرافیایی ژاپن در وضعیت خطرناکی قرار دارد و از نظر  شکل قرارگیری پوسته های زمین در کنار یکدیگر،اغلب در کنار یکدیگر  حرکت می کنند و باعث ایجاد زمین لرزه های متعددی می شوند،علاوه بر زمین لرزه ژاپن آتشفشان های زیادی را در طول سال تجربه می کند.

پرچم ژاپن

پرچم ملی ژاپن یک پرچم مستطیلی سفید رنگ است که دایره سرخ توپری به نشانهٔ خورشید در میانهٔ آن است. این پرچم به زبان ژاپنی نیش. شو. کی (به ژاپنی: 日章旗 ) است و معنی آن پرچم خورشید نشان یا پرچم خورشید تابان است.

مساحت و جمعیت کشور ژاپن

جمعیت ژاپن حدودا نزدیک به ۱۲۷ میلیون نفر است که در سالیان اخیر رو به کاهش بوده و این روند ادامه دارد.

مساحت ژاپن بیش از ۳۷۷.۹۱۵ کیلومتر مربع است و بیشتر جمعیت ژاپن در ۴ جزیره بزرگ آن سکونت دارند.

شهرهای بزرگ ژاپن توکیو، یوکوهاما، اوساکا، ناگویا و ساپورو  هستند که بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت دارند.

آب و هوای کشور ژاپن

ژاپن دارای آب و هوای متنوعی است، شمالی ترین منطقه ژاپن که هوکایدو نام دارد  اقلیم قاره ای مرطوب دارد. این منطقه تابستان ها گاهی گرم و گاهی خنک و زمستان های طولانی و سردی دارد.  باران به ندرت در این منطقه می بارد اما زمستان ها سرد و برفی است در منطقه دریای ژاپن وزش بادهای زمستانی شمالی باعث بارش برف های سنگین می شود اما در تابستان بسیار آب و هوای ملایمی دارد.

در ژاپن با تغییر فصل از بهار به تابستان  مبزان بارندگی افزایش مییابد و دما هوا کاهش پیدا میکند. اگر قصد سفر به کشور ژاپن را دارید اردیبهشت تا تیر ماه بهترین فصل های سفر و تور به این کشور است.

عکس یکی از کاخ های ژاپن

فرهنگ و زبان مردم کشور ژاپن

مردم کشور ژاپن سالهای بسیار زیادی را  گیاه خوار بودند اما به یکبار این تابو را شکستند و مانند کشور های غربی  گوشت را درمیان  غذاهای خود قرار دادند. یکی از کار های ناپسند در ژاپن پوشیدن کفش داخل خانه است.  

برخلاف بیشتر کشور ها که در هنگام پیاده روی گاها عادت به خوردن و آشامیدن در ژاپن این کار اصلا پسندیده نیست

تقریبا همه مردم در ژاپن، به زبان مادری صحبت میکنند (ژاپنی صحبت) که کاملا مختص ژاپن است. البته در توکیو که پایتخت این کشور است به دلی وجود شرکت های بین المللی به زبان انگلیسی نیز صحبت میکنند.

زبان ژاپنی با زبان های کره ای و چینی متفاوت است، البته شباهت هایی به زبان چینی دارد.

عکس از اماکن ژاپن

دین و حکومت در ژاپن

حکومت در ژاپن بر پایه امپراطوری و جمهوری است. امپراطور ژاپن جایگاه نخست و قدرت برتر در کشور است اما هیچ قدرت اجرایی ندارد. سیستم اداره این کشور بر پایه دموکراسی و توسط پارلمان اداره می شود.

 مردم ژاپن اغلب پیرو دین شینتو و بودیسم هستند که اخیرا مسیحیت در این کشور ورود پیدا کرده. مردم برای عبادت به زیارتگاه ها و معابد می روند و پایبندی به دین و مذهب در این کشور به حدی است که بیشتر مردم در خانه های خود مهراب های کوچکی بر پا کرده اند.

توکیو

توکیو یا همان (ادو) که در سال های دور به این اسم شناخته میشد  یک شهر کوچک قلعه ای بود  که در سال ۱۸۶۸ به دستور امپراطور (مینجی) پایتخت ژاپن شد آن زمان پایتخت ژاپن کیوتو بود.توکیو در حال حاضر پرجمعیت ترین و مهمترین شهر نه تنها در ژاپن بلکه در دنیا است.

میزان مهاجرت به توکیو نه تنها از  شهرهای دیگر ژاپن بلکه از کشورهای دیگر در سال های اخیر رشد زیادی داشته است. توکیو انواع سرگرمی ها و سرگرمی های ورزشی، رستوران های بین المللی را دارد و حتی جشنواره های سالانه در توکیو برگزار می شود که این امر جذابیت های سفر به این شهر را دو چندان میکند.

شهر توکیو در ژاپن

اقتصاد کشور ژاپن

ژاپن خود را به عنوان یکی از برترین اقتصادهای دنیا به اثبات رسانده است و یکی از ابر قدرت هاست و صد البته نمونه ای بی نظیر برای کشورهای در حال توسعه . ژاپن سبقت از اقتصاد ایالات متحده را در دستور کار قرار داده و تا حد بسیار زیادی هم موفق بوده است.

 پشتیبانی و حمایت از نیروی کار در ژاپن اولویت قرار داده  شده است و نیروی تحصیلکرده در ژاپن تا حد زیادی از امنیت شغلی برخوردار است  که باعث افزایش بازدهی نتیجه کار شده است.

اقتصاد ژاپن پایبند بر بازار آزاد است، کایرتسو نقش مهمی در موفقیت اقتصادی ژاپن داشته است، در کایرتسو انسجام میان بخش خصوصی و دولتی، تولیده کنند، تامین کننده و توزیع کننده در دستور کار قرار میگیرد.

در ژاپن اقتصاد، سیاست و اجتماع کالا به هم پیوسته هستند و این اتحاد باعث اشتغالزایی و توزیع مناسب شغل و درآمد میان مردم این کشور شده است. در کشور ژاپن کارخانه های تولید ماشین و لوازم برقی بسیار فراوان است و این کشور با صادرات محصولات خود درآمد بسیاری را برای خود و مردمش فراهم می کند.

ژاپــن و امید به زندگی

ژاپن سومین کشوری است که نرخ امید به زندگی در آن بسیار بالا می باشد. در این کشور مردان ۸۱ سال و زنان نزدیک به ۸۸ سال عمر می‌کنند. به عبارت دیگر امید به زندگی ژاپنی‌ها ۴ سال بیشتر از آمریکایی‌ها است. به علاوه ۲۱ درصد از جمعیت ژاپن را سالمندان بالای ۶۵ سال تشکیل می‌دهند که بیشترین نسبت در جهان است. یکی دیگر از حقایق جالب ژاپن این است که تعداد سالمندان ژاپن از تعداد کودکان آن بیشتر است. همچنین این کشور نرخ تولد بسیار پایینی دارد و فروش پوشک مخصوص سالمندان در مقایسه با پوشک نوزادان در آن بسیار بالاتر است.

بنظر شما نرخ امید به زندگی در ایران چند سال است ؟ نظراتتون رو پایین صفحه بزارید.

سـرکـار  بـخـوابـیـد!

یکی از جذاب ترین دانستنی های ژاپن فرهنگ خوابیدن در سر کار است. ژاپنی‌ها به سخت‌کوشی و فعالیت زیاد مشهورند. بسیاری از کارمندان در ساعات اداری، پشت میز خود به خواب می‌روند. اما آن‌ها به دلیل خوابیدن در محل کار تنبیه نمی‌شوند. حتی ممکن است پاداش نیز دریافت کنند! چرا که خوابیدن در سرکار نشانه کار سخت روزانه کارمند می‌باشد.

محیط کار شما در ایران چه خصوصیات متفاوتی دارد ؟؟! نظراتتون رو پایین صفحه بزارید..

برای اشنایی با پایتخت کشور ژاپن و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تاخیر قطار، گناهی نابخشودنی!

قطارهای سریع السیر ژاپن (Shinkansen) یکی از نمادهای مدرن ژاپن به شمار می‌روند که مسافران را با سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت جابجا می‌کنند. از آنجایی که نظم در کشور ژاپن جایگاه ویژه‌ای دارد، این قطارها نیز کاملا دقیق هستند و بر اساس زمانبندی تعیین شده حرکت می‌کنند.
باور کردنی نیست که میانگین تاخیر حرکت قطار در خط توکایدو (Tokaido) که از شلوغ‌ترین خطوط قطار در جهان است، تنها ۴۰ ثانیه است. از آنجایی که بسیاری از اهالی ژاپن از قطار استفاده می‌کنند، تاخیر و بهم ریختن برنامه قطارها برای آنها بسیار مهم است. در سال ۲۰۱۷، یکی از قطارها ۲۰ ثانیه زودتر از زمان مقرر شروع به حرکت کرد و به همین دلیل، مدیران این شرکت به صورت رسمی از مردم عذرخواهی کردند.
همچنین یکی دیگر از چیزهای عجیب در ژاپن این است که اگر قطار بیش از ۵ دقیقه تاخیر داشته باشد، آن شرکت موظف است به تمام مسافران گواهی رسمی تاخیر بدهد تا مسافران به شرکت‌هایشان ارائه کنند.

استودیوی یونیورسال ژاپن

بهترین فصل برای سفر به ژاپن

بهترین ماه سفر به ژاپن بر اساس آب و هوا

آب و هوای ژاپن در تابستان بسیار گرم و شرجی و در زمستان نیز برفی و سرد است. اما از نظر بسیاری از گردشگران، بهار و پاییز به لحاظ کیفیت آب و هوایی، بهترین زمان سفر به ژاپن است.

روز سوم برنامه تور نوروز ژاپن 1403

اوایل بهار، فصل بیرون آمدن شکوفه‌های گیلاس در ژاپن است؛ در واقع ماه مارس، به‌لطف آغاز شکوفه‌دهی درختان گیلاس و گرم‌تر شدن هوا، بهترین زمان برای رفتن به ژاپن به شمار می‌رود.

برگزاری تور در فصل پاییز

در ماه‌های اکتبر و نوامبر‌ نیز یکی از بزرگ‌ترین شگفتی‌های طبیعت فصل پاییز را می‌توانید در ژاپن مشاهده کنید. در تور نوروز ۱۴۰۳ میتوانید به دیدن طبیعت بروید، زیبایی ژاپن در این فصل دو چندان میشود، برگ درختان به رنگ‌های قرمز و نارنجی درمی‌آیند و مناظر باشکوه و خیره‌کننده‌ای در شهرهای ژاپن خلق می‌کنند.

برای دیدن تور تفریحی سان وی کلیک نمایید

بدترین زمان برای سفر به ژاپن

آب و هوا در تعیین بهترین زمان برای سفر به ژاپن، عامل بسیار مهمی است. بنابراین، اگر آب و هوا اهمیت بسیاری برای‌تان دارد، به جز دو فصل بهار و پاییز، فصول دیگر شاید انتخاب مناسبی نباشد. همچنین برخی از زمان‌های سال، مانند اواخر آوریل تا اوایل می، به‌دلیل شلوغی و ازدحام جمعیت در ژاپن، برای برخی از گردشگران جذاب نیست.

جاذبه های دیدنی کشور ژاپن

در این قسمت از مقاله به مناطق دیدنی ژاپن که همراه با تور ژاپن با موئسسه سان وی میتوانید از انها دیدن کنید و خاطره های ماندگاری بسازید میپردازیم

برای مطالعه سفرنامه ژاپن کلیک نمایید.

کوه آساهی

آساهی با ارتفاعی نزدیک به ۲.۲۹۰ متر بلندترین کوهستان جزیره هوکایدو است و مقصدی زیبا برای کوهنوردان و علاقه مندان به طبیعت است. 

کوه آساهی

آنسن

چشمه های آب گرم در ژاپن نامحدود و فراوانند و گنجینه های ملی این کشور به محسوب می شود. آب درمانی و چشمه های آب گرم در میان مردم ژاپنی علاقه مندان بسیاری دارد و سالیانه  گردشگرانه زیادی را به کشور ژاپن به منضور اب درمانی و طبیعت گردی میکشاند.

آنسن

آبشار شیرایتو

ابشار شیرایتو به  عنوان یکی از مکان های مقدس و جاذبه های گردشگری ژاپن شناخته می شود. همچنین این آبشار در یونسکو نیز به ثبت جهانی رسیده است.

آبشار شیرایتو

کوه فوجی

کوه فوجی در کنار ابشار شیرایتو قرار دارد ویکی از شناخته شده ترین جاذبه های گردشگری و در واقع نماد کشور ژاپن است.این نماد ژاپنی دیدنی در برخی اوقات از سال توسط ابرها و شرایط جوی از نظرها پنهان میشود، این کوه با ارتفاع حدودی ۳.۷۷۶ متر بلندترین کوه ژاپن است و معابد بسیاری در آن ساخته شده است. به همین جهت افرد زیادی برای عبادت و یا بازدید از این کوه به ژاپن سفر می کنند.

معبد فوجی‌وارا-هاچیمان-گو:

کار در ژاپن

کشور ژاپن یکی از منظم‌ترین کشورهای دنیا است و به دلیل کیفیت بالای زندگی در این کشور، مردم زیادی برای زندگی این کشور را انتخاب می‌کنند. کار در ژاپن از دیرباز برای ایرانی‌ها جذاب بوده است، چرا که مهاجرت کاری یکی از راه‌های ارزان و مطئمن مهاجرت است. افرادی که علاقه‌مند به مهاجرت به ژاپن هستند به اولین چیزی که فکر می‌کنند شرایط کار در ژاپن و جذب نیروی متخصص است.

در سال‌های اخیر ژاپن با کمبود نیروی کار مواجه شده است، به همین دلیل دولت این کشور تصمیم دارد در شرایط جذب نیروی کار ژاپن سختگیری کمتری کند تا بتواند نیروی کار بیشتری را استخدام کند. این کشور برای ورود بیشتر نیروی کار ماهر خارجی به این کشور، یک سیستم امتیاز بندی معرفی کرده است که از این طریق نیروی کار ماهر را برای کار در ژاپن انتخاب می کند.

سفر به ژاپن

ژاپن، کشوری پر رمز و راز است. کشوری  نقطه تلاقی سنت و مدرنیته. در این کشور ریتم همه چیز تندتر از سایر نقاط دنیا است. جایی که اسم آن سرزمین خورشید است و از زمانی که بشر هنوز نمی‌دانست خشکی و آب چطور از هم تفکیک می‌شوند، مردم ژاپن فهمیده بودند اولین کشوری که خورشید را می‌بیند ژاپن است. شما برای سفر به ژاپن و دیدن جاذبه‌های این کشور نیاز به اخد ویزای ژاپن دارید. بهترین زمان سفر به ژاپن، فصل بهار است و افرادی که مهاجرت به ژاپن و کار در ژاپن را انتخاب می‌کنند، این موضوع را مد نظر خود قرار می‌دهند. برای سفر به ژاپن حدود ۱۱۱ دلار در روز نیاز دارید. هزینه سفر یک هفته‌ای برای یک نفر حدود ۱۰۶۲۱۶ ین ژاپن است.

سان وی تریپ برگزار کننده انواع تورهای تخصصی و تفریحی ژاپن ، جذاب ترین تورهای رویایی ژاپن را در نظر گرفته است .

تورهای تفریحی ۱۴۰۳ ژاپن با برنامه ریزی متفاوت توسط تیم حرفه ایی سان وی تریپ جزو بهترین سفرها برای افراد خاص و سخت پسند محسوب میگردد .

بهترین شهر های ژاپن 

کیوتو

اگر تنها برای یک مقصد در کشور ژاپن زمان دارید، کیوتو را انتخاب کنید. این شهر همان ژاپن سنتی است که همیشه تصورش را می‌کردید،به عنوان نمونه های مثال زدنی، شما در این شهر می‌توانید گیشاها با کیمونوهایی روشن که از خانه‌های چای چوبی به بیرون می‌آیند، جنگل‌های بامبو، معابد و اماکن مقدس در رنگ‌های طلایی، نقره‌ای و قرمز روشن و باغ‌های ذن را بازدید کرده و از حضور در جشن‌های چای دلپذیر و بازارهای متنوع آن لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهرزیبای کیوتو کلیک نمایید.

تاکایاما

تاکایاما

تاکایاما شهری کوچک و کاملا جذاب در کنار و لبه کوه‌های آلپ ژاپن است و یکی از کم بازدیدترین شهرهای ژاپن به شمار می‌رود. با سفر به این شهر می‌توانید در مرکز تاریخی شهر در میان خانه‌های سنتی چوبی، معابد رنگارنگ، درختانی با چیدمان منظم و پل‌هایی با رنگ قرمز روشن به گشت و گذار بپردازید.

هاکونه

منظره ای از شهر هاکونه

کوه فوجی یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های توریستی ژاپن که در بالا گفتیم در هاناکونه قرار دارد . شما می‌توانید از نقاطی نظیر کاواگوچیکو این کوه زیبا را نظاره کنید، اما دسترسی به هاکونه از توکیو راحت تر است و علاوه بر امکان بازدید از کوه فوجی، فعالیت‌های جذاب دیگری برای انجام دادن وجود دارد. هاکونه جایی است که در آن می‌توانید با استفاده از وسایل نقلیه مختلف نظیر قطار، اتوبوس، کشتی و تله‌کابین مناظر متفاوتی از  طبیعیت را بازدید کنید.

کانازاوا

کانازاوا

کانازاوا یکی از بهترین شهرها برای بازدید در ژاپن است که مانند تاکایاما معمولا گردشگران کمی قدم به این شهر می‌گذارند. با سفر به این شهر شما می‌توانید از یکی از زیباترین باغ‌های کشور، قلعه‌ای جذاب و چندین موزه بازدید کنید.

نیکو

این شهر یک شهر معبدی ثبت‌شده در لیست میراث جهانی یونسکو است که در منطقه‌ای کوهستانی در شمال ژاپن و چند ساعتی توکیو واقع شده و از هوایی خنک و رنگ‌های زیبای پاییزی برخوردار است. معابد و اماکن مقدس این شهر با درهایی از جنس سنگ قرمز و فانوس‌های سنگی پوشیده از خز در تمام دامنه سرسبز کوه نیکو گسترده شده است.

نیکو

جذابیت توریستی اصلی نیکو معبد توشوگو یک ساختمان چند منظوره با بیش از چندین ساختمان تزئین‌شده طلایی و قرمز در میان درختان کهن و عظیم سرو است. عموما جمعیت گردشگران می‌تواند از لذت بازدید از این معبد بکاهد، از این رو می‌توانید در صورت تمایل از سایر معابد نیکو دیدن کنید.

کویاسان

کویاسان

کوهستان کویا Koya-san یکی از جذاب‎‌کویاسان یکی از بهترین مکان‌ها برای تجربه چهره سنتی ژاپن است. این شهر معبدی منزوی و مقدس در کوهستان‌های سرسبز و پوشیده از جنگل کانسای قرار گرفته و یکی از بهترین نقاط برای چشیدن طعم و تجربه زندگی به عنوان یک راهب است.

تسوماگو

تسوماگو

تسوماگو یک روستای خوش‌منظره سنتی و کوهستانی در دره کیسو است. تسوماگو یکی از ناب ترین شهرهای ژاپن است و با ورود به آن این طور احساس خواهید کرد که به زمان گذشته و خیابان‌هایی عاری از ترافیک و اقامتگاه‌هایی زیبا و چوبی برگشته‌اید. در حدود ۳۰۰ سال پیش یعنی دوران Edo، تسوماگو یک توقفگاه بین کیوتو و ادو (توکیو امروزی) محسوب می‌شده است. هنوز هم می‌توانید ظرف ۲ تا ۳ ساعت بخشی از این مسیر را به سمت دهکده ماگومه بپیمایید.

نارا

پیش از این نارا به عنوان نخستین پایتخت دائمی ژاپن شناخته می‌شد و به همین خاطر از تعداد زیادی از گنجینه‌های تاریخی ثبت‌شده در سازمان یونسکو برخوردار است. این شهر یکی از جذابیت‌های برتر ژاپن محسوب شده و بازدید از معابد و گوزن‌های وحشی پارک نارا حس خوبی را به شما القا خواهد کرد. دایبوتسو-دن یا همان سالن بودای بزرگ در تودایجی به عنوان یکی از جذابیت‌های اصلی توریستی نارا، یکی از بزرگترین ساختمان چوبی در دنیا بوده و مناظر وسیع و متفاوت آن غیرقابل وصف است. درون این ساختمان مجسمه طلایی و برنزی بودا با ارتفاع ۱۵ متر و قدمتی متعلق به سال ۷۵۱ میلادی قرار گرفته است.

نارا

برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از صفحه جاذبه های گردشگری شهر نارا کلیک نمایید.

اوساکا

1. قلعه اوساکا | Osaka Castle

 بازدید از شهر اوساکا که بعضی از افراد به آن اوزاکا می‌گویند،جزو بایدها بوده و مسئله‌ای حتمی است. محوطه پر جنب و جوش پوشیده از تابلوهای رنگارنگ نئونی دوتونبوری، غذاهای فوق‌العاده ژاپنی، مردم خونگرم، قیمت‌های مناسب و اقتصادی و وجود اماکنی نظیر Harry Potter World در استودیو یونیورسال ژاپن، محبوبیت این شهر را چندبرابر کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهر اوساکا ( اوزاکا ) کلیک نمایید.

زندگی در ژاپن

ژاپن جزیره‌ای مملو از زیبایی‌ است، این زیبایی ها در فصل شکوفه‌های گیلاس چند برابر میشوند. این کشور دارای تاریخی غنی، جاذبه‌های گردشگری فراوان و صد البته اقتصادی پایدار است. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در انتخاب کشور ژاپن برای زندگی در بین مهاجران، اقتصاد پویای این کشور است که منجر به فراهم کردن موقعیت‌های شغلی مناسب و زیر ساخت‌های بهینه می‌شود. به‌صورت کلی کشور ژاپن با فرهنگ قوی و کیفیت زندگی بالا مقصد کاملا مناسب وایده‌آلی برای زندگی، کار و تحصیل به‌شمار می‌آید. متوسط هزینه ماهانه زندگی در ژاپن برای یک فرد بدون اجاره خانه حدود ۸۷۰ دلار آمریکا است و متوسط حقوق در این کشور، ساعتی ۶.۷۷ دلار آمریکا برآورد شده است. در نتیجه اگر شما به مدت ۴۰ ساعت در هفته کار کنید، حدود ۲۷۱ دلار درآمد خواهید داشت. البته که میزان درآمد و هزینه زندگی در ژاپن به شهر مدنظر شما هم بستگی دارد.

در این مقاله از موئسسه توریستی سان وی به بررسی شرایط زندگی در ژاپن، جاذبه‌های دیدنی این کشور و بهترین شهرهای ژاپن برای زندگی پرداختیم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از مشاوره تلفنی رایگان ما استفاده کنید. در صورت نیاز به بررسی تخصصی شرایط شخصی خودتان نیز می‌توانید اقدام به رزرو یک جلسه مشاوره نمایید.

سلام چطور میتونم کمکتون کنم ؟