logo sunwaytrip

تور شهریور 1403 ژاپن | 9 شب یونیک

9 شهریور الی 20 شهریور، 4 شب توکیو، 2 شب تاکایاما، 3 شب اوساکا

transfer

شهرهای مورد بازدید: توکیو، هاکونه، تاکایاما، روستای شیراکاوا، اوساکا، کیوتو (6 شهر)

قیمت هر نفر-اتاق 2 تخته

2890 $ + پرواز

قیمت هر نفر-اتاق 1 تخته

3690 $ + پرواز

9 شهریور

20 شهریور

خدمات سفر

9 وعده صبحانه، به همراه 5 وعده ناهار و 1 وعده شام

هتل ها

Tokyo: Hotel Mystays Premier Akasaka
هتل 4 ستاره
Mercure Hida Takayama
هتل 4 ستاره
Osaka: Hotel Keihan Tenmabashi Ekimae
هتل 4 ستاره
برنامه سفر

 روز اول، جمعه، 9 شهریور، 30 آگوست 2024

ساعت 18:40 از مبدا تهران به سمت دبی حرکت خواهیم کرد. البته لازم به ذکر است که پرواز مستقیمی به کشور ژاپن وجود ندارد. از همین رو به سمت فرودگاه دبی پرواز خواهیم داشت. مدت زمان پرواز تهران به دبی حدودا 2 ساعت و از دبی به توکیو حدودا 10 ساعت خواهد بود (پرواز بر اساس افزایش قیمت امکان تغییر در آن وجود دارد، زمان ثبت‌نام قطعی بودن ایرلاین را اطلاع خواهیم داد).

 

روز دوم، شنبه، 10 شهریور، 31 آگوست 2024

حدود ساعت 17:30 به وقت ژاپن به شهر توکیو می­رسیم و پس از دریافت بار به سمت هتل حرکت خواهیم کرد.

روز سوم، یکشنبه، 11 شهریور، 1 سپتامبر 2024

در اولین روز از برنامه سفرمان به گشت شهری در توکیو خواهیم رفت. این گشت و گذار شامل بازدید از جاهای دیدنی مانند اسکای‌تری (Skytree)، محله آساکوسا، معبد سنسوجی و خیابان ناکامیسه خواهد بود.

روز چهارم، دوشنبه، 12 شهریور، 2 سپتامبر 2024

در روز دوم گشت آزاد خواهیم داشت.  به‌صورت اختیاری به سمت بندر یوکوهاما (یوکوهاما بی)، لندمارک پلازا و موزه رامن شین (موزه نودل ژاپنی) می­رویم و پس از آن به سمت توکیو بر خواهیم گشت. البته در نظر داشته باشید در صورت تمایل از خیابان آکیهابارا (شهر الکترونیکی و انیمه)، چهارراه شیبویا، شیبویا اسکای، شینجوکو و تیم‌لب (Teamlab) نیز بازدید خواهیم داشت.

روز پنجم، سه‌شنبه، 13 شهریور، 3 سپتامبر 2024

پس از صرف صبحانه، به‌سمت منطقه ییلاقی کاناگاوا رفته و بر روی دریاچه آشی (با کشتی کروز) نمای زیبای کوه فوجی را تجربه خواهید کرد. سپس با تله‌کابین به سمت دره داغ هاکونه می‌رویم. از جمله جذابیت­های این منطقه بازدید از چشمه‌های آب گوگردی و تخم‌مرغ‌های سیاه است. در ادامه پس از صرف ناهار، فرصت بازدید از موزه رو باز هنر را خواهیم داشت و از فضای کوهستانی موزه لذت خواهیم برد و سپس به سمت توکیو باز می‌گردیم.

 

روز ششم، چهارشنبه، 14 شهریور، 4 سپتامبر 2024

پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق‌ها، به سمت تاکایاما رهسپار می‌شویم. قبل از هر چیزی لازم است بگوییم که ما حدود 4 الی 5 ساعت تا این شهر دیدنی تاکایاما راه داریم و همین ممکن است که باعث شود شما کمی خسته شوید؛ اما این شهر به قدری جاذبه گردشگری دارد که هر کسی را مبهوت خود می­کند. بعد از رسیدن به شهر تاکایاما به بازدید از قسمت قدیمی شهر می­پردازیم و سپس برای تحویل اتاق‌ها برای روز بعد آماده می‌شویم.

 

روز هفتم، پنجشنبه، 15 شهریور، 5 سپتامبر 2024

پس از صرف صبحانه، به سمت دهکده شیراکاوا رفته و در ادامه راه از Gassho-zukuri Triplets، tenshukaku observatory و  Wada House و Kita Alps Bridge بازدید خواهیم کرد.

 

 

روز هشتم، جمعه، 16 شهریور، 6 سپتامبر 2024

پس از صرف صبحانه اتاق‌ها را تحویل داده و با قطار سریع السیر شین‌کانسن به سمت اوساکا رهسپار می‌شویم. در طی این مسیر ابتدا باید به ناگویا برویم و سپس قطارمان را عوض کرده و به سمت اوساکا حرکت کنیم. در صورتی‌که بدون تاخیر وارد اوساکا شویم؛ برای بازدید از خیابان دوتونبوری و شینسایباشی نیز خواهیم رفت. در آنجا از بزرگترین و قدیمیترین بازار اوساکا یعنی شینسایباشی سوجی دیدن خواهیم کرد. علاوه بر این در همان بازار از صرف غذاهای خیابانی اوساکا لذت خواهیم برد. سپس برای تحویل اتاق‌ها به سمت هتل می‌رویم.

 

 

روز نهم، شنبه، 17 شهریور، 7 سپتامبر 2024

در ا ین روز فرصتی برای رفتن به شهر تاریخی هیروشیما یا بازدید از یونیورسال استودیو اوساکا، بزرگترین و هیجان انگیزترین شهربازی ژاپن را خواهید داشت.

 

روز دهم، یکشنبه، 18 شهریور، 8 سپتامبر 2024

پس از صرف صبحانه به سمت کیوتو که مهد فرهنگ، سنت و آداب و رسوم ژاپن است می‌رویم. در این روز از جنگل بامبو، کوهستان زیبای آراشی، رودخانه کاتسورا دیدن کرده و به سمت باغ ژاپنی و قصر طلایی خواهیم رفت و پس از صرف ناهار به سمت فوشیمی ایناری (معبد هزار دروازه) خواهیم رفت.

 

روز یازدهم، دوشنبه، 19 شهریور، 9 سپتامبر 2024

خب! این آخرین روز برنامه سفر ما در ژاپن بود. در این روز ساعت 11 صبح اتاق‌ها را تحویل داده و با توجه به‌زمانی که تا پرواز داریم به‌سمت یکی از اوت‌لت‌های بزرگ ژاپن می‌رویم. پس از آن حدود ساعت 5 عصر به‌سمت فرودگاه کانسای اوساکا حرکت می‌کنیم. پرواز ساعت 22:30 از فرودگاه کانسای به سمت دبی خواهد بود و پس از توقف کوتاهی به سمت تهران بر خواهیم گشت.

 

روز دوازدهم، سه‌شنبه، 20 شهریور، 10 سپتامبر 2024

و بالاخره سفر ماجراجویانه ما به ژاپن به پایان رسید. حدود ساعت 10 صبح با کوله‌باری از خاطراتی فوق‌العاده و باور نکردنی  پا به‌فرودگاه تهران خواهیم گذاشت.

 

نکات سفر

اخذ ضمانت نامه بانکی (از 500 میلیون تومان به صورت نقدی یا غیرنقدی)

این سفر برای افرادی مناسب است که زمان زیاد و کافی برای سفر به ژاپن دارند.

با توجه به قابل پیش‌بینی نبودن آب و هوای ژاپن، امکان تغییر برنامه با توجه به صلاحدید کارگزار و راهنما وجود دارد.

برای اطلاع از تغییرات احتمالی پکیج به سایت sunwaytrip.info مراجعه نمایید.

رزرو بلیط تور ژاپن نوروز 1403

شماره تماس‌ها جهت رزرو تور ژاپن

تهران: 02128421301
همراه : 09122686736

پیشنهاد تور های مشابه

سلام چطور میتونم کمکتون کنم ؟