logo sunwaytrip

تور شهریور 1403 ژاپن | 9 شب 5 ستاره

9 شهریور الی 20 شهریور، 5 شب توکیو، 4 شب اوساکا

transfer

توکیو، دایبا، هاکونه، اوساکا، نارا، کیوتو (6 شهر با 8 گشت)

قیمت هر نفر-اتاق 2 تخته

3590 $ + پرواز

قیمت هر نفر-اتاق 1 تخته

4950 $ + پرواز

9 شهریور

20 شهریور

خدمات سفر

9 وعده صبحانه، به همراه 5 ناهار، 1 وعده شام

هتل ها

Tokyo: Grand Nikko or similar
هتل 5 ستاره
Osaka: New Otani Osaka or similar
هتل 5 ستاره
برنامه سفر

 روز اول، جمعه، 9 شهریور، 30 آگوست 2024

ساعت 18:40 از مبدا تهران به سمت دبی حرکت خواهیم کرد. البته لازم به ذکر است که پرواز مستقیمی به کشور ژاپن وجود ندارد. از همین رو به سمت فرودگاه دبی پرواز خواهیم داشت. مدت زمان پرواز تهران به دبی حدودا 2 ساعت و از دبی به توکیو حدودا 10 ساعت خواهد بود (پرواز بر اساس افزایش قیمت امکان تغییر در آن وجود دارد، زمان ثبت‌نام قطعی بودن ایرلاین را اطلاع خواهیم داد).

 

روز دوم، شنبه، 10 شهریور، 31 آگوست 2024 

حدود ساعت 17:30 به وقت ژاپن به شهر توکیو می‌­رسیم و پس از دریافت بار به سمت هتل حرکت خواهیم کرد.

 

روز سوم، یکشنبه، 11 شهریور، 1 سپتامبر 2024 

در اولین روز از برنامه سفرمان به گشت شهری در توکیو خواهیم رفت. این گشت و گذار شامل بازدید از جاهای دیدنی مانند اسکای‌تری (Skytree)، محله آساکوسا، معبد سنسوجی و خیابان ناکامیسه خواهد بود. در ادامه روز سوم سفرمان به ژاپن به‌سمت دایبا حرکت خواهیم کرد و به دیدن مجسمه آزادی، پل رنگین‌کمان و مجسمه یونی‌کورن می‌­رویم.

 

روز چهارم، دوشنبه، 12 شهریور، 2 سپتامبر 2024 

در روز دوم گشت آزاد خواهیم داشت. به‌صورت اختیاری به سمت بندر یوکوهاما (یوکوهاما بی)، لندمارک پلازا و موزه رامن شین (موزه نودل ژاپنی) می‌­رویم و پس از آن به سمت توکیو بر خواهیم گشت. البته در نظر داشته باشید در صورت تمایل از خیابان آکیهابارا (شهر الکترونیکی و انیمه)، چهارراه شیبویا، شیبویا اسکای، شینجوکو و تیم‌لب (Teamlab) نیز بازدید خواهیم داشت.

 

روز پنجم، سه‌شنبه، 13 شهریور، 3 سپتامبر 2024

پس از صرف صبحانه، به‌سمت منطقه ییلاقی کاناگاوا رفته و بر روی دریاچه آشی (با کشتی کروز) نمای زیبای کوه فوجی را تجربه خواهید کرد. سپس با تله‌کابین به سمت دره داغ هاکونه می‌رویم. از جمله جذابیت­های این منطقه بازدید از چشمه‌های آب گوگردی و تخم‌مرغ‌های سیاه است. در ادامه پس از صرف ناهار، فرصت بازدید از موزه رو باز هنر را خواهیم داشت و از فضای کوهستانی موزه لذت خواهیم برد. در انتهای برنامه­ نیز به سمت توکیو باز می‌گردیم.

 

روز ششم، چهارشنبه، 14 شهریور، 4 سپتامبر 2024 

روز ششم به‌سمت یک تجربه خاص قدم برمی‌­داریم. اُنسِن Senkyaku Banrai Toyosu Manyo Club یکی از جاذبه­‌های تور ژاپن ماست. محیط اُنسِن‌ها بسیار آرام بوده و مناسب ریلکسیشن است. البته اگر به این محیط‌­ها علاقه ندارید می‌توانید با بازدید از مراسم چای و پوشیدن کیمونو خود را سرگرم کنید.

 

روز هفتم، پنجشنبه، 15 شهریور، 5 سپتامبر 2024

در روز هفتم پس از اینکه صبحانه خود را میل کردید؛ به‌همراه همسفران خود پس از تحویل اتاق، به سمت ایستگاه قطار سریع‌السیر شینکانسن حرکت می­‌کنیم تا با این قطار به اوساکا سفر کنیم. بعد از رسیدن به شهر اوساکا پس از تحویل اتاق‌ها برای روز بعد آماده می‌شویم.

 

روز هشتم، جمعه، 16 شهریور، 6 سپتامبر 2024

بعد از اینکه صبحانه را نوش جان کردید؛ با همسفران خود به سمت قلعه زیبای اوساکا رفته و از موزه تاریخ اوساکا آن بازدید می­‌کنید. سپس برای تجربه غذاهای خیابانی، به‌سمت فوداستریت، خیابان دوتونبوری و شینسایباشی خواهیم رفت. در آنجا از بزرگترین و قدیمی‌ترین بازار اوساکا یعنی شینسایباشی سوجی دیدن خواهیم کرد. علاوه بر این در همان بازار از صرف غذاهای خیابانی اوساکا لذت خواهیم برد. سپس برای تحویل اتاق‌ها به سمت هتل می‌رویم.

 

روز نهم، شنبه، 17 شهریور، 7 سپتامبر 2024

در ا ین روز فرصتی برای رفتن به شهر تاریخی هیروشیما یا بازدید از یونیورسال استودیو اوساکا، بزرگترین و هیجان‌انگیزترین شهربازی ژاپن را خواهید داشت. به هیچ عنوان این فرصت را از دست ندهید؛ چرا که واقعا تکرار نشدنی است.

 

 

روز دهم، یکشنبه، 18 شهریور، 8 سپتامبر 2024

پس از صرف صبحانه به‌سمت کیوتو، مهد فرهنگ، سنت و آداب و رسوم ژاپن می‌رویم. پس از رسیدن به شهر زیبای کیوتو از جنگل بامبو، کوهستان زیبای آراشی، رودخانه کاتسورا دیدن کرده و به سمت باغ ژاپنی و قصر طلایی حرکت خواهیم کرد. پس از صرف ناهار نیز به سمت فوشیمی ایناری (معبد هزار دروازه) خواهیم رفت تا روزمان را رویایی­تر کنیم. بعد از بازدید کامل از این معبد جذاب حدود ساعت 6 عصر به سمت هتلمان در اوساکا باز خواهیم گشت.

 

روز یازدهم، دوشنبه، 19 شهریور، 9 سپتامبر 2024 

خب! این آخرین روز برنامه سفر ما در ژاپن بود. در این روز ساعت 11 صبح اتاق‌ها را تحویل داده و با توجه به‌زمانی که تا پرواز داریم به‌سمت یکی از اوت‌لت‌های بزرگ ژاپن می‌رویم. پس از آن حدود ساعت 5 عصر به‌سمت فرودگاه کانسای اوساکا حرکت می‌کنیم. پرواز ساعت 22:30 از فرودگاه کانسای به سمت دبی خواهد بود و پس از توقف کوتاهی به سمت تهران بر خواهیم گشت.

 

روز دوازدهم، سه‌شنبه، 20 شهریور، 10 سپتامبر 2024 

و بالاخره سفر ماجراجویانه ما به ژاپن به پایان رسید. حدود ساعت 10 صبح با کوله‌باری از خاطراتی فوق‌العاده و باور نکردنی  پا به‌فرودگاه تهران خواهیم گذاشت.

نکات سفر

اخذ ضمانت نامه بانکی (از 500 میلیون تومان به صورت نقدی یا غیرنقدی)

این سفر برای افرادی مناسب است که زمان زیاد و کافی برای سفر به ژاپن دارند.

با توجه به قابل پیش‌بینی نبودن آب و هوای ژاپن، امکان تغییر برنامه با توجه به صلاحدید کارگزار و راهنما وجود دارد.

برای اطلاع از تغییرات احتمالی پکیج به سایت sunwaytrip.info مراجعه نمایید.

رزرو بلیط تور ژاپن نوروز 1403

شماره تماس‌ها جهت رزرو تور ژاپن

تهران: 02128421301
همراه : 09122686736

پیشنهاد تور های مشابه

سلام چطور میتونم کمکتون کنم ؟